Dzieci przedszkolne

WOW English& Creative! Early English©

WOW English

Dlaczego warto uczyć się języka juz od 2 r.ż. ? Okres wczesnego dzieciństwa to najlepszy wiek na naukę języków obcych, ponieważ umysł małego dziecka jest niezwykle chłonny, a ciekawość świata i ufność dodatkowo wzmacniają procesy poznawcze.

• wielopoziomowy kurs WOW English stworzony dla najmłodszych przez Wattsenglish, akredytowana brytyjską szkołę językową. Seria WOW English na całym świecie oferuje 8 pełnych kursów z podręcznikami, płytami DVD i CD dla dzieci w wieku od 2 lat do 12 lat.
  • lekcje wzbogacone o elementy nauki z native speakerem poprzez piosenki i filmy nagrane na płytach CD i DVD – Steve i sroczka Maggie skłaniaja dzieci do reagowania i komunikacji
  • łączenie prawdziwej nauki języka angielskiego ze świetną zabawą
  • angażowanie pamięci emocjonalnej dzieci, dzięki czemu nauka jest bardziej
  • elementy metody Creative! Early English©, która w ramach różnorodnych technik glottodydaktycznych bazuje na działaniach:
  • artystycznych – plastycznych (Process Art, Crafts)
  • teatralnych (Puppetry Show, podświetlane teatrzyki kubeczkowe, teatrzyki kukiełkowe, łyżeczkowe, papierowe) bezpiecznych eksperymentach naukowych,
  • działaniach kulinarnych (Creative! Snacks – aktywizujące zmysł dotyku, smaku i węchu)
  • oraz różnorodnych działaniach polisensorycznych (Messy Play Ideas).

Twoje dziecko bawi się a my:

• uczymy je właściwej wymowy
  • utrwalamy mówienie pełnymi zdaniami
  • kształtujemy zdolność mówienia w j.angielskim
  • doskonalimy znajomość języka angielskiego na poziomie umiejętności:czytania, pisania, mówienia i słuchania!

Staramy się, by nauka i posługiwanie językiem obcym przynosiło radość, satysfakcję i motywowało do dalszego wysiłku. Dzięki temu angielski… nigdy się nie nudzi! Nasze kursy dla dzieci są oparte na nowoczesnych, autorskich programach. Główną pomocą dydaktyczną są ciekawe (i atrakcyjne wizualnie) podręczniki, uzupełnione o inne materiały (m.in. Filmy). Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych i przeszkolonych lektorów w nowoczesnych salach wyposażonych w tablice i podłogi interaktywne. Dzieci realizują kursy dostosowane do ich wieku oraz poziomu zaawansowania.

Dla rodziców niezdecydowanych i niepewnych tego, czy ich dziecko „da sobie radę” czy będzie się umiało skoncentrować i czy się odnajdzie w grupie, czy poradzi sobie z nauką, a wreszcie – czy będzie się czuło bezpiecznie, oferujemy bezpłatną lekcję pokazową, w której uczestnicza razem z dzieckiem (rezerwacja tel. 728 942 650). Efekty nauki rodzice mogą poznać podczas lekcji otwartych.

Podstawowe informacje o kursie:

Tygodniowy wymiar spotkań:
2 - 2,5 latki 1 x 30 min