Direct Kids

Dzieci uczą się języków obcych najłatwiej i najszybciej. Warto wykorzystać ten czas i przygotować się jak najlepiej do sprawdzianów a także egzaminu ósmoklasisty!

Przyjemna atmosfera, dalekie od nudy metody pracy, i sformułowane zajęcia na zasadzie ciekawych zadań i gier językowych to nasze priorytety. Naszymi sprzymierzeńcami podczas zajęć są: naturalna u dzieci ciekawość świata, potrzeba ruchu oraz zabawy.

Nauka w grupie rówieśników daje znacznie większe możliwości ciekawych zadań, gier językowych bądź form pracy generujących naturalną komunikację oraz uatrakcyjniających treści programowe.

Niebanalna oferta, świetne pomoce dydaktyczne, atrakcyjny system motywacyjny, pełni energii i świetnych pomysłów lektorzy oraz nieustannie zaskakujące metody pracy sprawiają, że nasi młodsi uczniowie z niecierpliwością wyczekują każdych kolejnych zajęć.

Nasze zajęcia są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki nim szybko uczą się porozumiewać po angielsku. Wiele radości przysparza im fakt, że w krótkim czasie potrafią rozmawiać w języku angielskim nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą. Dużą satysfakcję mogą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech.

Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, że mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału.

Proponujemy program w pełni przygotowujący do egzaminu z języka obcego po klasie ósmej ze znacznym rozszerzeniem słownictwa i dużym naciskiem na rozwijanie umiejętności komunikowania się.

Podstawowe informacje o kursie:
Tygodniowy wymiar spotkań:
2 x 50 min lub 1 x 100 min