logo-1024x653_3.png

z lekcjami pokazowymi

Dni Otwarte 2022

z lekcjami pokazowymi

Dla kogo są dedykowane Dni Otwarte?

Dni Otwarte są dla tych, którzy myślą o zapisaniu dziecka
na kurs w Akademii Nauki i chcą zobaczyć jak wyglądają zajęcia
oraz poznać metody, którymi uczymy.

Na dzieci czekają ciekawe zajęcia, na których będą bawić się i uczyć,
wykonają ciekawe eksperymenty naukowe oraz odkryją swoje talenty.

Dni Otwarte są dla tych, którzy myślą o zapisaniu dziecka na kurs w Akademii Nauki i chcą zobaczyć jak wyglądają zajęcia oraz poznać metody, którymi uczymy.

Na dzieci czekają
ciekawe zajęcia, na których będą bawić się i uczyć, wykonają ciekawe eksperymenty naukowe oraz odkryją swoje talenty.

Jeżeli Twoje dziecko:

długo odrabia lekcje

ma problemy z koncentracją i spędza zbyt dużo czasu przed tabletem czy telefonem

nie lubi czytać

...to koniecznie powinieneś zjawić się z nim
na naszych Dniach Otwartych.

...to koniecznie powinieneś zjawić się z nim na naszych Dniach Otwartych.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko
w pełni rozwinęło:

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko w pełni rozwinęło:

swój potencjał

poczucie
własnej wartości

umiejętność
czytania

talent matematyczny

...również znajdziesz tu ciekawe zajęcia.

mis-2.png

Zapraszamy także rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym, aby mogli przekonać się, jak fascynującą zabawą może być nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego.

Jaki jest harmonogram Dni Otwartych?

LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Mały Odkrywca

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców

Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

Mały Odkrywca

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców

Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI SZKOLNYCH

Mądre Dziecko Dobry Początek

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I i II oraz rodziców

Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

Mądre Dziecko

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV oraz rodziców

Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

Uczeń z Charakterem

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI oraz rodziców

Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

Nastolatek z Klasą

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas VII i VIII oraz rodziców

Dla młodzieży szkolnej przygotowaliśmy trening szybkiego czytania, który zwiększy tempo czytania oraz poziom rozumienia czytanego tekstu. Ponadto uczestnicy nauczą się zapamiętywać informacje, korzystając z przeróżnych technik pamięciowych i dowiedzą się, jak działa ich mózg, i jak ogromny drzemie w nim potencjał.

LEKCJE POKAZOWE PROGRAMÓW „MISTRZOWIE MATEMATYKI”
dla dzieci szkolnych oraz rodziców

LEKCJE POKAZOWE PROGRAMÓW „MISTRZOWIE MATEMATYKI” dla dzieci szkolnych oraz rodziców

Zobaczysz, jak fascynujący dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

Zobacz relację z ostatnich Dni Otwartych!

Dlaczego warto wziąć udział w Dniach Otwartych?

Zapisz się już teraz!

Liczba miejsc ograniczona!

Wyłączymy możliwość zapisu, gdy zbierzemy założoną liczbę chętnych.

Wyślij formularz kontaktowy

Zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy szczegóły.

Wyślemy Ci też przypomnienie dzień przed wydarzeniem.

Administratorem danych osobowych jest LIDER Centrum Języków Obcych Agata Granda, ul. Nadstawna 56A, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9222753377, REGON: 060736020, telefon: 728 942 650, e-mail: lider.sekretariat@gmail.com. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »