Szkoła językowa Lider - logo

Jedna marka, wiele możliwości

Akademia rodzica

Piękny umysł dziecka

Drodzy Rodzice!

Dziecko, które otrzymuje umiejętne wsparcie od otoczenia, ma szansę pełniej korzystać z szerokiego wachlarza swoich olbrzymich możliwości i lepiej radzić sobie i w szkole, i w życiu. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tej ciekawej, psychologicznej przygodzie okraszonej dużą dawką humoru przy aromacie kawy. Warsztat poprowadzi Paweł Hoffman, Psychoterapeuta, Socjoterapeuta, Trener, Metodyk Akademii Nauki. Paweł na pewno zainspiruje Was do odnajdywania nowych rozwiązań i wprowadzania drobnych zmian, które mogą przynieść zaskakujące rezultaty w relacji z Dzieckiem. Zachęcamy do udziału w warsztatach obojga Rodziców/Opiekunów, Dzieci są również mile widziane - przygotowaliśmy dla nich specjalny kreatywny program zajęć :)

Serdecznie zapraszamy w sobotę 14 października 2017 r.

Świadomość emocji w relacji z dzieckiem 14 października 2017 r. - godz. 11.30-13.30

Podczas spotkania poznasz naturę emocji swojego dziecka. Odkryjesz techniki i zasady komunikacji, które ułatwią Ci "przeracowanie" wraz z dzieckiem trudnych dla niego emocji i uczuć takich jak złość, lęk, poczucie bezwartościowości. Nasze emocje kierują się swoistymi prawami. Poznanie tych praw pozwala lepiej poruszać się po naszym wewnętrznym świecie i wewnętrznym świecie dziecka. W trakcie warsztatów lepiej zrozumiemy naturę powstawania niektórych napięć i ich wpływu na relacje w rodzinie. Poznamy proste techniki łagodzenia stresów i napięć. Będzie to ciekawa i inspirująca przygoda w często słabo znanym nam świecie emocji.

Ponadto zapraszamy Rodziców Dzieci uczęszczających do Akademii Nauki, a także zainteresowanych naszymi programami na warsztat:
Rytuały uczenia się 14 października 2017 r. - godz. 9.00-.11.00

Na spotkaniu zapoznamy Państwa z podstawowymi narzędziami wsparcia dziecka w procesie uczenia się. Narzędzia te w oparciu o naturalne zdolności i potencjał intelektualny Dzieci mogą przynieść bardzo zaskakujące rezultaty. Poznamy rytuały wejścia w proces uczenia się, mentalny trening aktywizujący zasoby intelektu, sztukę koncentracji i odprężania, biegłe czytanie zintegrowane z najskuteczniejszymi strategiami pracy z tekstem.

Celem tego spotkania jest wyposażenie Państwa w wiedzę i narzędzia, które mają podnieść skuteczność i jakość uczenia się oraz lepszą organizację i rzetelność przy odrabianiu lekcji. Przeprowadzimy ogólny trening pracy z informacją, który będzie ciekawym doświadczeniem w docieraniu do dziecięcych oraz własnych zasobów percepcyjnych.

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
W odpowiedzi na zgłoszenie wyślemy Państwu potwierdzenie udziału oraz niezbędne informacje dotyczące spotkania.
W razie potrzeby prosimy dzwonić pod numer 728 942 650 LIDER Szkoła Językowa & Akademia Nauki ul. Nadstawna 56A Biłgoraj
Ilość miejsc jest ograniczona i o zapisie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

 

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Przyjdę z dzieckiem
Wiek dziecka

Administratorem danych osobowych jest LIDER Centrum Języków Obcych Agata Granda, ul. Kościuszki 31, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9222753377, REGON: 060736020, telefon: 505 305 589, e-mail: szkola@lider-bilgoraj.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »