Akademia rodzica

Piękny umysł dziecka

Drodzy Rodzice!

Dziecko, które otrzymuje umiejętne wsparcie od otoczenia, ma szansę pełniej korzystać z szerokiego wachlarza swoich olbrzymich możliwości i lepiej radzić sobie i w szkole, i w życiu. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tej ciekawej, psychologicznej przygodzie okraszonej dużą dawką humoru przy aromacie kawy. Warsztat poprowadzi Paweł Hoffman, Psychoterapeuta, Socjoterapeuta, Trener, Metodyk Akademii Nauki. Pan Paweł zainspiruje Was do odnajdywania nowych rozwiązań i wprowadzania drobnych zmian, które mogą przynieść zaskakujące rezultaty w relacji z Dzieckiem.

Zachęcamy do udziału w warsztatach Rodziców/Opiekunów, Pedagogów i Psychologów, Państwa Dzieci są również mile widziane - przygotowaliśmy dla nich specjalny kreatywny program zajęć :)

Serdecznie zapraszamy w sobotę 06 października 2018r.

'Świadomość emocji w relacji z dzieckiem' 06 października /sobota/ - godz. 09.30-11.00

Podczas spotkania poznasz naturę emocji swojego dziecka. Odkryjesz techniki i zasady komunikacji, które ułatwią Ci "przeracowanie" wraz z dzieckiem trudnych dla niego emocji i uczuć takich jak złość, lęk, poczucie bezwartościowości. Nasze emocje kierują się swoistymi prawami. Poznanie tych praw pozwala lepiej poruszać się po naszym wewnętrznym świecie i wewnętrznym świecie dziecka. W trakcie warsztatów lepiej zrozumiemy naturę powstawania niektórych napięć i ich wpływu na relacje w rodzinie. Poznamy proste techniki łagodzenia stresów i napięć. Będzie to ciekawa i inspirująca przygoda w często słabo znanym nam świecie emocji.

Ponadto zapraszamy Rodziców Dzieci uczęszczających do Akademii Nauki, a także zainteresowanych naszymi programami na warsztat:
'Rytuały uczenia' się 06 października /sobota/ - godz. 11.00-12.30

Na spotkaniu zapoznamy Państwa z podstawowymi narzędziami wsparcia dziecka w procesie uczenia się. Narzędzia te w oparciu o naturalne zdolności i potencjał intelektualny Dzieci mogą przynieść bardzo zaskakujące rezultaty. Poznamy rytuały wejścia w proces uczenia się, mentalny trening aktywizujący zasoby intelektu, sztukę koncentracji i odprężania, biegłe czytanie zintegrowane z najskuteczniejszymi strategiami pracy z tekstem.

Celem tego spotkania jest wyposażenie Państwa w wiedzę i narzędzia, które mają podnieść skuteczność i jakość uczenia się oraz lepszą organizację i rzetelność przy odrabianiu lekcji. Przeprowadzimy ogólny trening pracy z informacją, który będzie ciekawym doświadczeniem w docieraniu do dziecięcych oraz własnych zasobów percepcyjnych.

ZAREJESTRUJ się wypełniając formularz zgłoszeniowy lub zapisz się sekretariacie bądź tel. 728 942 650 Akademia Nauki ul. Nadstawna 56A Biłgoraj

Ilość miejsc jest ograniczona i o zapisie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Przyjdę z dzieckiem
Wiek dziecka

Administratorem danych osobowych jest LIDER Centrum Języków Obcych Agata Granda, ul. Kościuszki 31, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9222753377, REGON: 060736020, telefon: 505 305 589, e-mail: szkola@lider-bilgoraj.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »